Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyiket válasszam?

Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Egyetemi jelentkezés előtt állok és nem tudom melyiket jelöljem meg első helyen. Állatorvosi kar és SZTE gyógyszerészeti kara között vacillálok. Tudom az alapján kellene döntenem, h melyik szeretném jobban csinálni de őszintén nem tudom.

Szeretnék véleményt kérni mindenkitől aki valamelyik karon végzett vagy oda jár, h nekik mik a tapasztalataik, kiknek ajánlják. Előre is köszönöm:)



2016. febr. 5. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi tapasztalatom nincs ezekről. Esetleg melyikre van nagyobb esélyed bejutni?
2016. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
állatorvosira magasabb a ponthatár de jó jegyeim vannak és jó tanuló vagyok, ha ráfekszek az érettségi tantárgyakra szerintem felvennének mindkét helyre :)
2016. febr. 6. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben elsőnek azt jelölném meg, ahova több esélyem van bejutni, hogy az majdhogynem biztos legyen. mert gondolom mindkét szak érdekel, szóval nyugodtan válaszd ezt a stratégiát :)
2016. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lesz lehetőség sorrendmódosításra az érettségi után szóval ne félj, ha még nem döntötted el!
2016. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül melyikre mentél?
2017. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!