Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miből áll az egészségügyi...

Miből áll az egészségügyi vizsga a rendőrtiszti főiskolán?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most az OKJ-s rendőrképzés felvételijén voltam.Ott volt vércukorszintmérés,EKG,vizeletvizsgálat,megmérték a magasságot és a súlyt,meghallgattak,volt vérnyomásmérés,meg megnézték a szememet:le kellett olvasni a számokat,meg lapoztak előttem egy könyvet,ott is ki kellett olvasni a betűket,számokat...Én kiestem mert a bal szememmel csak a felső sort és alatta egy betűt tudtam kiolvasni,egy másik srác meg színtévesztő volt,olyan is volt aki magas vérnyomás miatt esett ki,meg olyan is akinek pajzsmirigyproblémája volt.


Én Szegedre jelentkeztem az OKJ-s r.képzésre,de Orosházán volt ez a felmérés,de ha sikerült volna még akkor sem lett volna vége az eü. felmérésnek,lett volna még egy Pesten is.


Amúgy erre a felmérésre vinni kellett háziorvosi alkalmasságit,tüdőszűrő leletet,lányoknak cytológia eredményt és nőgyógyászati leletet,fiúknak meg urológiai vizsgálat kellett.

2010. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És még valami:van pszichológiai felmérés is.A Rendőrtisztin is van,ez tuti
2010. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és igaz, hogy van prosztatavizsgálat is?
2010. márc. 29. 21:01
 4/5 A kérdező kommentje:
vagy, hogy urulógushoz is kell menni?
2010. márc. 29. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Lány vagyok úgyhogy pontosan nem tudom hogy a fiúknál mi a helyzet,de urológiai vizsgálat mindenképpen kell,ez tuti,legalábbis ezen az OKJ-s rendőrfelvételin kellett.
2010. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!