Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen nyíregyházi általános...

Milyen nyíregyházi általános iskolákat ajánlottok?

Figyelt kérdés

Üdv. Nemsokára Nyíregyházára költözünk a családdal. A lányom hatodikos, a bizonyítványa elég jó, kettő négyese van. Értelmes, egyszerű kislány, szeret új dolgokat kipróbálni.

Ahogy nézegettük az interneten, a legszimpatikusabbnak a Szabó Lőrinc és a Vécsey Károly Általános Iskolák tűntek.

Mivel semmit sem tudok a nyíregyi iskolákról, a nyíregyháziak véleményét szeretném kérni. Köszönöm előre is.



2016. febr. 7. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szép napot! Én kifejezetten nem ajánlanám a Vécsey-t, mostanság nagyon sokat romlott az iskola színvonala. A Szabó Lőrinc-t annyira nem ismerem, viszont rosszat azt biztos nem hallani róla. Én az Apáczait ajánlanám, jó tanárok vannak és itt a legkevesebb az olyan gyerekek aránya, akik hajlamosak bomlasztó viselkedésre.
2016. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mind a kettő nagyon családiasnak tűnt. A Vécsey-ről én egyébként épp hogy jót hallottam egy volt kolléganőmtől, akinek oda jár a lánya. Majd meglátom.
2016. febr. 7. 17:27
 3/9 Zsöbi válasza:
Régebben hallhattál jót a Vécseyről, mostmár biztos nem fogsz. Sajnos unokáimnak is az lenne a legközelebb, de semmiképpen oda nem adnám. Mi is iskolát keresünk, talán a kertvárosi,vagy a Bem.
2016. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én Zelkes voltam 7 évig. Ha esetleg a lánya fogékony a nyelvek tanulásához, akkor a Zelket ajánlom. Hatalmas alap lehet akár majd gimnáziumhoz is. Kéttanítási nyelven folyok az angol és német oktatása. Jó tanárok, segítőkészek. Ha bármilyen információ kellene róla, szívesen segítek.


Egy ismerősöm Apáczais volt, most Krúdys (egyik legerősebb gimnázium). Az Apáczai is teljesen jó, habár mostanában volt valami, hogy ve akarták zárni, vagy ilyesmi. De nem akarok nagy hülyeséget mondani.

2016. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Elsőben Bemes voltam. Nagy hangsúlyt fektetnek a sportta, többek közt a kézilabdára. Azonban nekem nincsenek jó tapasztalataim a tanárokkal, habár ez alsóban volt még.

2016. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A Vécseyben tanul mindkét gyermekem. Előbbinek egy négyese van, a másiknak 4, viszont ő aktívan sportol is. A tanárok elég sokat követelnek, szerintem rendesen fel fogják készíteni őket a továbbtanulásra. A lányomnak nemsokára eljön ez, elég erős, neves iskolákban gondolkodik.

Ráadásul mindkettejük osztályával és tanáraival meg vagyok elégedve. Ahogy a többi anyuka is.

Ne foglalkozz azokkal a pletykákkal, hogy ez nem jó iskola, szerintem ez arra megy ki, hogy a belvárosi iskolák magukhoz csalogassák a gyerekeket.

Ha ebben az iskolában gondolkozol, én csak ajánlani tudom.

A Szabó Lőrincet nem ismerem, erről nem tudok beszélni. :)

2016. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A Vécsey régen kiváló volt, most óva intenélek tőle. :(
2016. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A Vécseybe én biztosan nem íratnám be a gyerekemet,pedig itt lakok vele szemben.Körülbelül mint Harlem.Egy két félénk fehér gyerek a sok nigga között...Sajnálom szegényeket.Csak szét kell nézni 15:45 körül :-)
2017. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
53%
Jókai. Nyíregyháza egyik legelitebb iskolája. Nem vesznek fel akárkit. Vannak feltételek. Ha ide jön a lányod tuti nem lesz egy khm..alacsony erkolcsu kislany. Itt megvan adva a szoknya hossza, a sminkból minimális mennyiseg, koromfestes nincs(ha van akkor az igazgatonál van nehany smink/koromlakklemoso ha nem megfelelo a ruha akkor potruha) református iskola, hétfő reggeli áhitatokkal, hetu kettő hittanórával és egy honapban legalabb 1x templomba kell menni. Persze ittis vannak eleg szines programok, a diakelet az csucsszuper, persze ittis vannak furcsa tanarok, de hol nincsenek? Egyik legjobb suli❤ #csakaJokai
2017. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!