Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaposvári Egyetem Művészeti...

Kaposvári Egyetem Művészeti Karról / Kollégiumról vélemény? Esetleg valaki járt/jár oda?

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A művészeti karról konkrétan nem tudok mit mondani, nem oda járok.

Viszont a kollégiumban voltam már.. Ha van más lehetőséged, ne menj oda! Igaz, hogy olcsó, de nem véletlenül.. A falakról omlik a vakolat, a függönyök mint egy cigány putriban.. Hál' Istennek a fürdőszobába nem néztem be..

2016. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem jártam oda, viszont volt egy csaj aki oda járt, a kollégium neki sem tetszett, inkább az albérletet választotta, amibe kellet neki egy kis segítség,,,segítettem :)
2016. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind a kar, mind a kollégium borzasztó. Aki művészként akar tevékenykedni, semmiképp se jelentkezzen! A tanárok le se sz@rják a diákokat, ami egy egyetemen alapvetően nem újdonság, de ha utána érdeklődsz valaminek, még akkor sem biztos, hogy kapsz választ a kérdéseidre. Alapvetően egyébként mind hozzáértő emberek, de a diákokat a legtöbben közülük egyenesen óvodásnak nézik. Mikor oda jártam, a művészettől elidegenedve éreztem magam, mintha egy sima gimnáziumba járnék, némi plusz művészeti kiegészítéssel megspékelve. A kollégium, ami egybe van vele építve, a Kaffka Margit. Ez az eddigi legkoszosabb kollégium, ahol valaha jártam. A WC-k és fürdők igénytelenek,a lakók pedig nagyon hangosak, emiatt sokszor alig lehet elaludni. Ami jó pont, hogy az önkormányzat próbálja egyben tartani a lakosságot, bár nagyon kevés sikerrel. Társasági létre emiatt pedig nagyon kis mértében lehet csak számítani.
2018. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!