Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz olyan hely, ahol láthatom...

Lesz olyan hely, ahol láthatom, hogy jól számoltam -e a pontjaimat?

Figyelt kérdés

Félek, hogy az egyik igazolást nem fogják elfogadni.

Láthatom majd valahol, hogy mennyi pontom van hivatalosan, vagy csak a pontszámitó kalkulátor van és amit én gondolok? Hol lesz látható, hogy hivatalosan mennyi pontom van, mennyit fogadtak el? Ha rossz az igazolásom, akkor ezt is még lehet pótolni, vagy csak azokat a dolgokat lehet, ami eddig nem volt meg (nyelvvizsga, hiányzó érettségi..)?


2016. febr. 12. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A pontokat majd csak akkor fogod látni, amikor július 14-e után feldolgozzák az adatokat és a dokumentumokat. Nyilván nem rögtön, de még a ponthatárok meghúzása előtt kikerül az e-felvire ez az adat, képzésenként. Mivel ez a hiánypótlási határidő után lesz, akkor már nem tudsz semmit pótolni, csak fellebbezést nyújthatsz be, ha szerinted nem ennyinek kéne lennie.


Ez azt jelenti, hogy az adatokat és a dokumentumokat alaposan kell ellenőrizni, mert nem kapsz róla visszajelzést, hogy valami sem stimmel velük. Ha nem vagy biztos abban, hogy valamit elfogadnak-e, érdeklődj az ügyfélszolgálaton!

2016. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a fentebbi pótlási határidő július 12. lesz, nem 14., de a lényegen nem változtat. A ponthatárok meghatározása pedig július 26-án lesz.
2016. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ha nem jó az igazolás esetleg (bár szerintem jó, de picit elbizonytalanodtam), akkor pótolhatom nyár elejéig? Vagy ezt nem lehet csak a nyelvvizsgát és érettségi eredményeket?
2016. febr. 12. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet pótolni. Milyen igazolás?
2016. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!