Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a SOTE fogorvostudományi karról? Én idén felvételiztem oda. Kíváncsi vagyok, h ti mit mondotok róla.

Figyelt kérdés

2016. febr. 12. 16:53
 1/7 A kérdező kommentje:
illetve most jelentkeztem oda *
2016. febr. 12. 16:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Kemény és nem árt a lóvé sem!
2016. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
államilag támogatottra jelentkeztem
2016. febr. 12. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyan nem SOTE FOK, (nem is SOTE ha már itt vagyunk), de az orvosi egyetemek úgy általában drágák. Debrecenben kolik 20000, tankönyvek is nagyon drágák újonnan (ezért jó a könyvtári kölcsönzés, használt vagy nyomtatott verziók :P), de valamikor nem lehet kikerülni az eredeti könyv megvételét (lásd Sobotta, Funkcionális anatómia, szövettan..)

Szóval hiába hogy ha a tandíjat az állam fizeti, attól még nem lesz olcsó sajnos.

Emellett élni is akarsz gondolom, szóval étel, néha szórakozás, új ruha megvétele. Tehát az önálló ÉLET kezdete :D

2016. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
húúha köszönöm szépen remélem majd helyt tudok állni
2016. febr. 24. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:
De igazából mindenhol sokba kerülne az egyetem/fősuli, csak hát a könyvek drágábbak (eredetiben kb elé 3-4 db-ot megvenni, a többi szerintem elég fénymásoltan vagy gépről [Sobotta, Funkcionális anatómia, Szövettan]
2016. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2016. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!