Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit foglal magaba pontosan a...

Mit foglal magaba pontosan a levelezo szak?

Figyelt kérdés

Mi a kulonbseg a nappali tagozatos-es a levelezo szak kozott,melyiknek mi a hatranya es az elonye?

A levelezo szakot nem nehezebb elvegezni, erdemesebb erre menni mint nappali kepzesre (ha dolgozik mellette az ember)?

Hany naponta kuldik a tanulnivalot es hanyszor kell bemenni?

Valaki aki tapasztalt ebben legyszives fejtse ki nekem tapasztalatait!



2016. febr. 12. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Levelezőn általában pénteken és szombaton van oktatás, reggeltől késő délutánig vagy estig.

Az, hogy nehezebb vagy nem nehezebb szerintem intézményfüggő. Ha rugalmas a munkád, akkor inkább nappalira mennék a helyedben.

Ilyen az órarendem ha esetleg érdekel: [link]

2016. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én most végeztem levelezőn élelmiszermérnöki szakon. Jól mondta az előző hozzászóló, pénteken és szombaton vannak az órák egy félévben kb. 6-7 alkalommal ( ezt egyetem válogatja ). Ha dolgozol, akkor én mindenképpen ajánlom, de persze csak akkor, ha toleráns erre a munkahelyed. Itt a vizsgaidőszak a gáz, mert általában hétköznap vannak a vizsgák és jó sok szabadságod megy el erre. Nekem 7 féléves volt a képzés és a szabadságaim 90 %-át a sulira vettem ki.. Tőlünk ugyanazt várták el, mint a nappalisoktól. Talán annyi volt a különbség, hogy nekünk kevesebb gyakorlati óránk volt és nem kellett gyakorlatra menni. Hova szeretnél amugy menni? Remélem tudtam kicsit segíteni.
2016. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Levelezőn nem kötelező részt venni az órákon, de ugyanazt kell tudni a vizsgán mint a nappalisoknak. Az oktatásszervezés intézményenként és szakonként nagyon eltérő lehet, jobb helyeken az e-learning dominál, van ahol tömbösítve szervezik a konzultációkat, van ahol kéthetente vannak órák, van ahol szombaton van a képzés.


A levelező egy pótmegoldás, ha teheted inkább nappalira járj!

2016. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!