Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Számit-e a szóbelin?

Számit-e a szóbelin?

Figyelt kérdés

Megyek majd szóbelire és ugye oda vinni kell ellenőrzőt.Na az a helyzet,hogy van egyetlen egy beírásom.Számit ez valamit?

Az egész felsőévem kitűnő lett,a mostani félév is.Csak ezt,meg a központit nézik,nem?Dönthetnek arról,hogy fel-e vesznek a beírásom miatt?



2016. febr. 14. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Felvesznek-e, nem fel-e vesznek.

Egyrészt nem az iskola vesz fel, az iskola csak sorrendet állít, másrészt nyilvánvalóan nemcsak egy dolog dönt, ez a vitt pontszámokat nem tudja törölni. Másnak is van beírása.

2016. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt földrajzból beírásom, ugyan megnézték az ellenörzőt, de egyik tanárt sem érdekelte, pedig felvételiztem olyan iskolába, ahol szétszívattak minden miatt, de szerencsére az ellenörzőm nem került szóba.

Másik iskolában pedig csak annyit jegyeztek meg, hogy látják, hogy a tesi számomra csak egy tölteléktantárgy XDD De ennyi :DD

2016. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
;-)
2016. febr. 14. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik suliba felvételizel? Mert ez leginkább az iskoláktól függ. Max megkérdezhetik, hogy miért kaptad, de hidd el, minimális az esélye, hogy pont emiatt nem vesznek fel (előbb fogsz rossz pontot kapni ha illetlen ruhába mész, túl rövid szoknya, átlátszó blúz, stb)
2016. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gödöllőre megyek a Premontrei suliba.Ha hiszed,hanem,nem vagyok a plázacica stílusú lány 😃Én inkább fiús lány vagyok.;)
2016. febr. 16. 06:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, én inkább az átlagról beszéltem :D
2016. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!