Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újrafelvételi ugyanarra a...

Újrafelvételi ugyanarra a szakra, ugyanott. Mi történik a régebben felvett tárgyakkal?

Figyelt kérdés

2015 elején hagytam ott az egyetemet, de most mégis visszamennék és ugyanoda beadtam a jelentkezést. Ha sikerül visszajutnom, mi történik az előzőben felvett, de nem teljesített tárgyakkal (amikre eleve nem jelentkeztem vizsgára)? Ilyenkor az is beleszámít és már csak 2 alkalmam lesz felvenni őket, vagy törlődik a rendszerből?


Bár ez nem olyan lényeges, de Neptun kódot újat adnak?



2016. febr. 15. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Újat adnak. Csak a megszerzett kreditjeidet számíttathatod be, a nem teljesítettekkel nincs semmi, az olyan mintha fel se vetted volna őket soha.
2016. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Annak csak örülök, pont attól féltem, hogy az is megmarad.


A régi Neptun kódomat mondjuk szívesebben vinném tovább, mert egész érdekes jött ki nekem, de mindegy.

2016. febr. 16. 05:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz új Neptun kódod. Eleve a természetes személyi adataidból generálódik, vagyis ha nem változtatsz nevet, még egy másik intézményben is ugyanaz lesz a kódod. Ugyanabban az intézményben pedig ügyelnek rá, hogy ne legyen egy embernek több kódja, ilyenkor a "profilokat" összevonják. Persze látszani fog, hogy másik képzésre jársz, és a régi adatok sem vesznek el, ezek jól elkülönülnek, és váltani tudsz köztük.
2016. febr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!