Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért utálok iskolába járni...

Miért utálok iskolába járni rendszerezetten időben? Korán kelni. Szeretem a tanárokat és az osztályt. Félek a jövôben a dopgozással lesz ilyen bajom.

Figyelt kérdés

A hangsúly a Járáson van. Félreértés ne essék, én imádok tanulni, csak négyesem és ötösom van a középiskolában, de pokoli dolog nekem az, hogy pontban hatkor minden nap kelnek fel, és legyek kész egy órán belül. Ha rajtam múlna délután öt fele mennék suliba, majd este hazajönnék és aludnék. Jobb is lenne, mert akkor jobban megjegyezné mindenki az anyagot mert tanulás után egyből aludni mindenki.

17/F



2016. febr. 16. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Hát. Üdv a klubban! Ez nyugdíjig így lesz, úgy készülj!


Mondjuk ez olyan, ha délután 5-re kellene iskolába menni, akkor meg arra találnának ki a diákok valami kifogást.


Apropó! Most nem suliban vagy?

2016. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is utáltam ezt, amikor iskolás voltam, most már kevésbé utálom, bár még mindig nem szeretem. Mondjuk én heti 1-2 napot biztosan otthon dolgozom, akkor meg nem kell annyira korán kelni, meg időre elkészülni.
2016. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, suliba kéne lennem de lekéstem az egyetlen buszt ami odavisz :/ :D bezzeg egyeseknek ez egyáltalán nem jelent gondot, akkor fekszenek le és ebrednek fel, amikor akarnak, másokat meg gyötör
2016. febr. 16. 12:49
 4/5 ElectriGh0st válasza:
Én alapból utálok suliba járni. Saját tapasztalataim szerint csak az arogáns gyökerek azok akik ott érvényesülni tudnak. A tanítok nagyrésze meg csak egy sablonos szöveggel elkusoltatnak ha valamelyik egyedi ötleted terveznéd kitálalni ott.
2017. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ElectriGh0st válasza:
Azt persze kifelejtettem hogy én is INTP vagyok :p
2017. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!