Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik suliba vesznek fel?

Melyik suliba vesznek fel?

Figyelt kérdés
44pontod lett a kozpontim sajna nem sok, es az atlagom 3,3 megjeloltem a buda kozepiskolat,umszkit,bolyait,kanizsayt, es az europa 2000-t. Jo eszem lenne de lusta voltam jovore mindenkepp tobbet tanulok. Szerintetek hova vesznek fel?

2016. febr. 16. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Európa 2000-be biztosan :)

Bólyait, UMSZKIt kétlem, egyébként a Kanizsai még bejöhet ;)

2016. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az elozo evekbe az atlagom 4egesz felett legt azt kihagytam
2016. febr. 16. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
UMSZKI-ba engem felvettek 2-es atlaggal 85-pontos kozpontival mert az kttani szobeli,irasbelin 100%-ra teljesítettem.
2016. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha 2es atlagod van lehetetlen h 85pontos kozpontit irtal
2016. márc. 30. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:
A központi kompetencia alapú.
2016. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kettes átlaggal nem írnak 85 pontos felvételit. Ha kompetencia alapúan jó vagy, akkor a matek jegyed sem kettes. Ergo tudsz osztani szorozni egyenletet rendezni geometriát stb.

A mi osztályunkban egy lánynak lett 94 pontos felvételije, ő kitűnő tanuló, nekem 86 pontos felvételim lett, második legjobb az osztályban, én jeles tanuló vagyok, egy négyesem volt, többi ötös. Az összes többi osztálytársam 80 pont alatt írtak. A négyes átlaggal rendelkezők is hetven valahánypontot írtak, a kettes-hármas átlaggal rendelkezők olyan harminc-negyven-ötven pontokat max.

2018. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
31 ponttal felvettek es 2-3 as átlaggal az umszkiba
2018. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!