Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai szóbeli felvételi...

Középiskolai szóbeli felvételin hogy kell viselkedni?

Figyelt kérdés

Alap dolgokat nem tudok:/

Pl: hogy koszonjek ?

Joreggelt kivanok, vagy Jonapot kivanok?

Ha gyerek is lessz bent kulon sziaval??

Mennyire kell komolynak lenni?

Ha tegyuk fel megkerdezik hogy melyik a kedven tantargyam akkor ugy mondjam hogy matematika,testneveles,informatika vagy ugy is eleg hogy matek,tesi,info??..

Ha be kell mutatkoznom (Takacs Nora Anna a nevem) akkor az egeszet kell mondanom vagy annyi is eleg hogy Takacs Nori??...

Ha barmit tudtok hogy-hogy illik viselkedni kerlek irjatok le:))

(Csak elbeszelgetes lessz,de jobban felek mintha matekozni kene:(..)



2016. febr. 18. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt tényleg komoly gondok vannak.

A köszönés a napszaktól függ (délelőtt 10 után már nem reggel van).

Egy köszönés szerintem elég az összes bent ülőnek.

Szerintem infantilis az ilyen 'tesi', 'biosz' stb. szavak. Nem értem, miért okozna gondot teljes szavakban kifejezni magad.

A teljes nevedet elmondhatod. Nem fog letörni a nyelved tőle.

Természetesen komolyan kell venni, ami nem jelenti, hogy ne lehetne mosolyogni.

2016. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, legyél komoly. De, mosolyogj, légy pozitív, öltözz fel szépen, egész mondattal válaszolj (pl. ne csak egy igen legyen, hanem igen, tetszik ez a stílus, nagyon érdekel), a lényeg, hogy beszélj és beszélj. :)
2016. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél példát, a politikusokról!
2017. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!