Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis Egyetemen létezne...

A Semmelweis Egyetemen léteznek olyan előadások amik nyíltan látogathatók?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem csak hallgatók mehetnek be rá, hanem bárki érdeklődő.

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. febr. 19. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen. Legalábbis a szorgalmi időszakban biztos nincs. Ha van valamilyen esemény pl kutatók éjszakája, akkor azokat az előadásokat meg lehet hallgatni.

"Civil" ember meg amúgy se ért azokból az előadásokból semmit(a normál kurzusokra értem), úgyhogy felesleges erre időt pazarolni, hogy random előadásokat hallgass meg. Egyébként is a tanárok nagy része csak felolvasó estet tart 0 magyarázattal.

2016. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam eddig, hogy az egyetemi előadások nyilvánosak (minden egyetemen). Csak feleslegesen nem járnak be az emberek.
2016. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy az előadások nyilvánosak. (Amúgy tanár legyen a talpán, aki kiszúrja, hogy te nem oda jársz..:)
2016. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy többszázas tömegben senki nem veszi észre, hogy besurrantál :D
2016. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én barátnőmet még boncterembe is bevittem, vizsgaidőszakban vannak konzultációk, és a kutya nem kér tőled diákot se semmit. :) EOK-ba, simán bemehetsz előadásra, kémiára vagy élettanra (illetve ha szerencséd van, nem mindig kérik el a diákot, de van, amikor igen. akkor menj be, amikor az előzőnek vége van és tódulnak ki az embere. sote.ora.hu-n találsz órarendet.
2016. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán bemehtsz anatra, kémiára, élettanra. Sehol senki nem fog kérdezni semmit.
2016. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!