AKG-ról vélemény?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es és szeretnék átmenni jövőre

Légyszi ne mondjátok hogy sznobok járnak oda mert a Xantus-ból szeretnék átmenni és arról is azt mondják hogy sznob suli de őszintén ez engem egyáltalán nem zavar, jóval inkább a gyenge nyelvoktatás és a közösség "hiánya"



2016. febr. 20. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a testvérgimnáziumba jártam (Közgazdasági Politechnikum), de csak pozitívan tudok beszélni róla. Az iskolaközösség nagyon jó, rengeteg szuper tábor és rendezvény van, és az oktatás is jó színvonalú. Menj el egy nyílt napra, majd meglátod. :)
2016. febr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem remek suli lehet, iszonyúan tetszett minden, amit olvastam róla. A "sznobság" nem érdekel, szerintem az ítélkező, aki embereket bekategorizál. Ez egy remek suli. Én csak szülőként néztem, de nem semmi, szerintem.
2016. febr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem járnak sznobok oda, sőt :) Még van ösztöndíj is, és az ösztöndíjasok közel sem sznobok.

Egyébként is, az iskola nagy hangsúlyt fektet arra, hogy mindenki megtalálja a klikkjét, a saját közösségét, ezért vannak a csoportbontások szinte az összes tantárgyban. De egy osztályközösség általában nagyon jól működik. Teljesen más tészta, mint a Xantus.

Az AKGban baromi jó a nyelvoktatás is, meg úgy minden, az, hogy kiscsoportokban vannak, nagyon elősegíti azt is, hogy könnyebben lehessen tanulni, tanítani, mindenkinek a szintjét jobban eltalálják.

Hívjátok fel a sulit minnél előbb, szerintem baromi érdemes átmenni. Csak lehetséges, hogy kell átvételi/különbözeti vizsgát tenned azért, mert más a pedagógiai program.

2016. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! 😊
2016. febr. 20. 17:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!