Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszihológus szeretnék lenni...

Pszihológus szeretnék lenni és néztem is egy egyetemet (lent van a link) mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
első sorban arra lennék kíváncsi hogy milyen az egyetem (mennyire erős, milyen a hangulat,esetleg arra is hogy milyenek a tanárok) és még azt is jó lenne tudni hogy miből kell oda felvételizni? (még eléggé messze van az hogy oda jussak de gondoltam megkérdezem) [link] Elte.hu/

2016. febr. 21. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább a felvi fórumon kérdezd. Több esély van szaktársakat találni.
2016. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Először tanuld meg leírni. Pszichológus.


Másrészt a felvi.hu-n minden fent van.

2016. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs külön felvételi jelenleg, a központilag szabályozott felvételi eljárásban kell részt venned, nincs külön alkalmassági sem. Mindenről a felvi.hu honlapon tudsz tájékozódni.

Elég erős az ELTE pszichológia képzése, magas a követelmény. Bejutni sem könnyű, nagyon jó érettségi kell hozzá. A tanárok jók, persze mindenhol van 1-2 olyan oktató, akikkel probléma van. Az oktatók nagy része kutató, a szakterületén nagyon neves és tevékeny, de vannak szép számmal olyan tanárok is, akik a pszichológia valamely alkalmazott területén, gyakorlati szakemberként dolgoznak. A hangulat jó, a PPK-s HÖK elég aktív, jó programokat szerveznek, a hallgatókból pedig elég sok van, szóval simán találsz magadnak barátokat.

A pszichológiáról általánosan elmondható, hogy hátrány, ha nem tudsz jól angolul, és hogy egy nagyon hosszú képzési folyamatról van szó, amihez elég sok időt és pénzt kell beáldozni.

2016. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!