Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE-n alkotmányjog 1-et...

Az ELTE-n alkotmányjog 1-et most kezdtem. és nem igazán értem a tárgy rendszerét. Valaki tapasztalatok megosztása?

Figyelt kérdés
pL:házi feladatokat mi alapján oldjak meg, ha a javasolt tananyag csak az előadás anyaga, a tankkönyv pedig nem hatályos... vagy mégis zat használjam ebben az esetben?

2016. febr. 22. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
A jegyzeteid alapjan...
2016. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
pontosan mi az amit nem tudsz megoldani ? a jogeseteket, vagy a rövid feladatokat ?
2016. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindkettőre kiváncsi lennék, hogy ti hogyan oldottárok meg. De elsősorban a rövid kérdésesre gondoltam!

Köszönöm a válaszokat! :)

2016. febr. 24. 14:58
 4/5 anonim válasza:
Hát ha pl nem tudod elhatarolni mi a különbség normatív és egyedi aktus között, javaslom interneten olvass utána. Igazabol tenyleg nincs egy osszefoglalt anyag/forras ahonnan lehet keszulni. Jovore lesz uj tankonyv elvileg.En inzerneten szoktam keresgelni.
2016. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A házi feladatokat szerintem az előadás vázlatok alapján megtudod csinálni. De hogy a vizsgára mi a francból készüljek az nálam is óriási kérdés.. Van pár jegyzet a neten, azok elég jónak néznek ki, de nyilván nem fedik le a teljes anyagot..Az aj tanszék igazán kiadhatna valami miből és mit tanuljon a hallgató közleményt.

Viszont a jogesetek szerintem elég jól fent vannak, és korábbi jogeseteket is találsz, szóval az csak gyakorlás kérdése. :) (Legalábbis azt mondják..)

2016. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!