Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Könyves Kálmán...

Milyen a Könyves Kálmán Gimnáziumban a hatodik osztályos szóbeli felvételi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyik unokatesóm megy, nem tudom, milyen tantárgyból. Kíváncsi lennék a tapasztalatokra, aki már szóbelizett már ebben az iskolában. Miket kérdeztek? Volt tételhúzás?

Hatosztályos felvételi



2016. febr. 24. 10:22
 1/3 anonim válasza:

Volt tételhúzás. Kikellet választani egy tantárgyat, ahhoz kaptunk egy lapot, volt 5-10 perc kidolgozni majd a tanárral együtt kijavítottuk, belekérdeztek, ilyesmi... Az hogy mit kérdeznek attól függ, hogy milyen tantárgyat választasz.

Én akkor annyira be voltam szarva, hogy a legalapabb kérdésekhez sem tudtam egy értelmes hozzászólást fűzni, mondanom sem kell, nem vettek fel, de nem is ez volt a célom, csak a felvételi helyzet gyakorlása.

Viszont a Könyvesnek az utóbbi években sokat romlott a színvonala, de -bocsi- ebbe már nem akarok beleszólni :)

2016. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Megtudtam, matekra fog szóbelizni.

2016. febr. 25. 15:42
 3/3 anonim válasza:
Az én gyerekem 02.22-én volt szóbelizni. Tételhúzás, kidolgozás kb. 5-10 perc, utána a tételhez kapcsolódó kérdések a tanároktól. Helyben nem mondják meg, hogy hány pontot kaptál a szóbelire, és azt sem, hogy felvettek-e vagy sem. Miután mindenki szóbelizett (aki oda jelentkezett) akkor lesz meg az ideiglenes rangsor.
2016. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!