Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Manapság Informatikát, vagy...

Manapság Informatikát, vagy Orvosit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Üdv! Azt szeretném kérdezni, hogy manapság melyikkel jár jobban az ember?

Most 11.-es vagyok, viszont az a nagy baj, hogy kémiát már nem tanulok, bioszból 5. vagyok, ami mind a kettő kellene orvosira. Egyébként inforatika szakmacsoportba vagyok (matek 5, magyar5, programozás c# 4) Igazából úgy érzem, hogy az orvosi közelebb állna hozzám, de érdemes belevágni úgy, hogy kémiát 2 éve, fizikát 1 éve nem tanulok, és szint a nulláról kellene elkezdeni tanulni? vagy maradjak az informatikánál, (itt leginkább a programozás érdkel) ami kevésbé tetszik, de van alapom?


2016. febr. 24. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem oda jelentkezz ami érdekel, és szivesen csinálnád az életed végéig. Ha az infot választod azért, mert már van alapod, de nem szereted akkor elég szenvedés lesz az egyetem is és a munka is. Én nekifeküdnék a kémiának a helyedben, mert olyan dolgot tanulni/csinálni amit nem szeretsz nincs sok értelme csinálni.
2016. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőt érdemes tanulni. Ha az orvosi jobban érdekel, feküdj rá a kémiára/fizikára, több mint egy év alatt biztos, hogy fel tudsz készülni az emeltre. Hajrá! :)
2016. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félreértettétek.. :D Az informatikát is szeretem, szó se róla, de egy kicsit az orvosi jobban érdekel.. Attól félek leginkább, hogy nem fogom majd bírni :(
2016. febr. 25. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az tény, hogy nagyon kemény az orvosi. Vannak az egyetemen áthallgatók(SOTE ÁOK-osok), és azt mondták, hogy azért a mérnökinfo azért könnyebb mert nem kell annyi infot megtanulni csak megérteni kell a dolgokat. Szerintem oda menj, ahova a szíved húz és ne oda amit "jobban bírnál", mert aztán bánni fogod később az életedben.
2016. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!