Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 40-48. Helyről mennyi ísélyem...

40-48. Helyről mennyi ísélyem van bejutni a Nyh-i Krúdy Gyula Gyimnázium általános tagozatra?

Figyelt kérdés
80 pontom lett +kitűnő bizi

2016. febr. 24. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok. :(
2016. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk attól függ, hány embert vesznek fel.
2016. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem értek egyet az előttem szólóval.

Szerintem még az erősebb tagozatokra is elég lenne a pontod. És általánosra ráadásul még kevesebb pont is kell.

2 éve 167., tavaly 164. volt az utolsó bejutott, ergó mindkét évben bőven bejutottál volna erről a helyről.

Szerintem hátradőlhetsz, felvesznek ;)

2016. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem az előzőt. Miért ír ilyen biztosan az, aki azt sem tudja, hány embert vesznek fel az adott szakra, az iskolát kicsit sem ismeri?

Oké, hogyha mondjuk megtippelné, hogy így mennyi esélye van a kérdezőnek...

Szerintem simán bejutsz, gratulálok:)

2016. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát matekon sokkal előrébb vagyok pedig 40-40 pontom lett szóval szerintem általánosra a legnehezebb bejutni
2016. febr. 27. 15:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán bent vagy
2016. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!