Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Gazdasági Egyetem...

Tributee kérdése:

Budapesti Gazdasági Egyetem gazdaságinformatikai szakáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Leginkább olyanok válaszát várom, akik a BGE-gazdinfo szakára járnak,de ha másnak is van valamilyen tapasztalata, azt is szívesen várom.

Az érdekelne túlnyomórészt, hogy milyen maga az egyetem,illetve azon belül a gazdaságinformatikus szak,mik a követelmények,teljesíthetőek-e, milyen a közösség, ill. egyéb tapasztalatok!:)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 27. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én pszfes vagyok, de nem gazdinfós, igyekszem leírni mindent, ami fontos lehet. A szak néhány éve indult nálunk, eléggé kezdetleges emiatt, azt mondják máshol jobb a képzés. Ha jól tudom, tavaly volt egy olyan, hogy a tanárok megkérdezték a diákokat, hogyan javíthatnának a színvonalon. Az infós tárgyakról nem nyilatkoznék, de a gazdasági tárgyak ugyanolyan nehézségi szinten mennek, mint a többi szakon (gazdmen, pü számvitel, hr). Rengeteg matekos, egymásra épüléses tárgy van (tehát akkor tudod felvenni pl a matek 2-őt, ha a matek1-et teljesítetted). Ha tanulsz rendesen, akkor nem érhet nagy baj, mindenhol vannak szivatós tárgyak, ezekkel meg nem lehet mit kezdeni, szerencse kérdése minden. Szerintem erre a szakra is igaz, hogy a munkában való sikeresség nem a diplomádtól függ. Nem akarlak lebeszélni erről a helyről, de azért nézz körbe máshol is. Nem nagyon van ezen a karon pezsgő élet, hacsak nem csapódsz vagy nem vagy elég motivált, hogy összefogj másokat. Sokan dolgoznak, a koliba nehéz bejutni év elején, de év közben meg simán be lehet. Ha fizetősre jössz, akkor elég gyakran kiboríthat az itteni szolgáltatás minősége. A diákcentrum sem mindig a legfelkészültebb, és nem egyik napról a másikra intéznek el neked egy egy sürgős dolgot. Ha lenne kérdésed írj, igyekszem válaszolni. Előre is elnézést az erős szubjektív vélemény miatt. Kicsit megutáltam ezt az iskolát...
2016. febr. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De fura, nekem ismerősöm oda jár, ő nagyon szereti :D
2016. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!