Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mentek holnap iskolába?...

Ti mentek holnap iskolába? Nem tudom, hogy most akkor bemenjek vagy ne.

Figyelt kérdés

Mert ugye 29. lesz, gondolom mindenki hallott már róla. A mi iskolánk a kockás inges dologba se nagyon vett részt, de az osztálytársaim, megragadják az alkalmat, hogy "nem kell bejönni" és facebookon írják, hogy már legalább 10-en tuti nem mennek ez miatt + a rendes hiányzók (25 fős osztályom van).

Én ezen a héten nem mentem, mert beteg voltam, úgyhogy nem tudom a tanárok mit szólnak ehhez, de biztos szóba került.

Szóval nem tudom, hogy menjek-e. Így hogy sokan nem lesznek, úgy se vennénk új anyagot, szóval nem maradok le ennél jobban. Viszont már csak egy szülői igazolásom maradt, és nem ilyen semmilyen napra akarom elpazarolni.


Szóval ti, hogy vagytok ezzel?


2016. febr. 28. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Bemész azért, hogy megérdeklődd, miről maradtál le múlt héten. Ennek van értelme.


A tanáraid ugyanúgy felveszik a munkát, mint más napon.

2016. febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem szórnám el egy ilyen napért a megmaradt szülői igazolásom.
2016. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tanár vagyok - így fél nappal az események előtt úgy látom, hogy nem azok nem fognak jönni, akik kockás inggel szolidarítottak, hanem úgymond a "lógósok".

Ezzel nem akarok általánosítani, attól is függ, hogy egy iskolában milyen a szülői közösség (ill. egyáltalán van-e), elképzelhető hogy van ahol ez valódi tiltakozássá növi ki magát.

Én akkor érezném ezt valódi tiltakozásnak, ha a diákok (középiskolásokra gondolok) nem csak nem mennek iskolába, de ezalatt valamilyen módon valahol tiltakoznak. (Bár talán a Facebook-oldalon lesz némi aktivitás, nem tudom.)


Az tény, hogy adminisztrálnunk kell a hiányzásokat, és azokat igazolni kell, ilyen értelemben "be kell jönni".

2016. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én is úgy gondolom, hogy többnyire azért nem mennek (legalábbis az én osztálytársaim biztos), mert lógósok. Eddig amúgy 16-an írták, hogy nem mennek.:D Én bemegyek szerintem, első óránk úgy se lesz, úgyhogy nem kell korán kelni.:)
2016. febr. 28. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!