Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Ady Gimi Nyek-es...

A debreceni Ady Gimi Nyek-es és a Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium emelt angol osztályárol tudnátok nekem véleményekt mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Melyik osztály a jobb a nyelvtanulás szempontjábol? Hol tanítják meg jobban a nyelveket? Melyikkel érnék többet?
2016. márc. 1. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ady, nyelvoktatásban még a TÁGnál is jobb :)) Sokkal többet érsz vele, a közösség is sokkal jobb, a Csokonaiba több mindenkit felvesznek, több helyről, és sok a klikkesedés, meg ilyesmi, gyenge iskola.
2016. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ady!!! Csakis az Ady, nagyon jól tanítanak úgy hallottam odajáró barátoktól.


Csokit kerüld el jó messzire!!

Borzasztó a tanári kar!

2016. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Csokiba jártam 1,5 évet. Csak annyit tudok mondani én is, hogy nagyon kerüld el, ha még eltudod és nem derült ki h felvettek. Tanárok még hagyján, de az ott tanuló diákok.. tipikus mai p*csák meg pávák gyülekezőhelye.
2016. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha csak másfél évet jártál oda utána melyik iskolába mentél át?
2016. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszintén? Igen, az Ady a jobb a nyelvoktatásban. Sőt, szerintem az Adyban az egész oktatás jobb.

Viszont a Csokiban is jó és hülyeség, hogy borzasztó..

A Csokiba járok, viszont az Adyba szerettem volna menni anno (nem vettek fel).

És imádom a Csokit. A tanárok jól tanítanak, a többségük szerintem aranyos és a közösség is szuper. Hülyeség hogy k*rvák meg pávák járnak oda. Persze járnak azok is, mint minden más iskolába, de nem belőlük áll ki az egész iskola.

Persze, mindenki az Adyt fogja neked ajánlani, én is azt ajánlanám, de szerintem a Csoki is tök jó:)

2017. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!