Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 30 órával hogy lehetek 65%-os...

30 órával hogy lehetek 65%-os státuszban egy iskolában? A heti kötelező óraszám teljes státusz esetén 32!

Figyelt kérdés

Az állást még nem töltöttem be, csak pályáztam , képembe tolták ezt, és ott is hagytam.

Alapítványi iskola nem klik-es.


De nem értem: ebben a tekintetben nincs különbség. A köt óraszámot törvény szabályozza ha alapítványi ha klik.

Jól gondolom, hogy egy kőkemény és pofátlan átverési kísérletet láttam?


2016. márc. 1. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Tévedésben vagy, a heti óraszám ebben az állásban is, mint minden másban 40 óra. 30 tanítási órád nem lehet, az 22-26. A 32 egészen más, az a kötött munkaidő. Úgy tűnik, még nem tanítottál. De a 30 óra a 40-nek nem a 65%-a, hanem a 75. Úgyhogy itt valami nem stimmel.
2016. márc. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Töbszörös tévedésben vagy nem is értem minek szólsz bele.

Megkaptam a "leendő" órarendem, 30, azaz HARMINC tényleges órával/hét. Igen, jól olvasod. Napi 6 tényleges óra.


30 tanítási órád nem lehet,


Sosem tanítottam: 2001 óta egészen tavaly aug-ig folyamatosan megállás nélkül tanítottam.


És erre a 30 órára járna a 65%-os státusz.

Persze nem vállalom, nem is kérdés.

Csak az a kérdés, ezt a pofátlan átverést hogy merik így a pofámba tolni? És remélni hogy erre találnak majd embert?

2016. márc. 2. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem beleszóltam, hanem válaszoltam a kérdésére! Kár volt! Mérsékelje a stílusát! 30 tanítási órája törvény szerint nem lehet, ha mégis ezt várják el, akkor se! Hogy mért adtak meg ilyen beosztást, azt ne itt kérdezze, ha akkora a szája, mint amekkora, akkor talán vette volna a bátorságot, hogy tőlük kérdezze meg, a más motivációjára ugyanis idegenek nem tudnak választ adni! Úgy mégis mit várt ezzel a kérdésfeltevéssel?! Ha panaszt akar benyújtani, azt nem a gyakorikérdéseken kell megtenni, hanem a kormányhivatalban!
2016. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"akkor talán vette volna a bátorságot, hogy tőlük kérdezze meg"


Mint leírtam nem kérdeztem meg semmit, hanem otthagytam 5 perc alatt ahogy ezt meghallottam.


Azt meg hogy kormányhivatalhoz forduljak: mi alapján? Mi van a kezemben? Hogy mit mondtak egy állásinterjún ahol két személy volt jelen (az egyik én)?

Mi van a kezemben bizonyíték? Semmi. Dokumentum hangfelvétel? Semmi.

És ha azt mondják ez az ember (én) nem is járt itt? Hiszen még ezt se tudom bizonyítani.

2016. márc. 2. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!