Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gondolkodom a Lóczy Lajos...

Gondolkodom a Lóczy Lajos gimmnázium informatika tagozatán, tudtok mondani véleményt az iskoláról és, hogy maga a szak jó vagy inkább nyelvet érdemes ott tanulni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 23:01
 1/3 anonim válasza:

A suli tök jó,az info tagozaton is tanulunk angolt meg németet,úgyhogy nyelvet is fogsz tudni.

Én imádok ide járni,jó a hangulat,de az elvárások is megvannak. Van néhány nagyon kemény tanár,de ők is barátságosak.Szóval én javaslom.

2016. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Sajnos ez az iskola sem olyan mint amilyen volt pár éve.A kapkodas,a gyűlölködés mind a diákok és tanárok kozott tulnotte a meg normalis szintet is.Felesleges dolgokat tanulunk nem minden tanár tanít de ellenben követelni tudnak.Nagyon "kiváló" iskolának mondják magukat és közben a diákok egész mást gondolnak.De ha ide jossz rá fogsz jönni.Sok az ígéret amit aztán nem tartanak be és akkor vagy valaki ha a szüleid valakik.Az arcodba mosolyognak de semmibe vesznek ha problemad van akkor is csak az arcba vigyorgas megy semmi mas.Bár ez több iskolába is így van.
2016. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia én ide járok,az info szakra. Szeretem a sulit, jó fejek a tanárok. Két nyelvet tanulunk,első az angol,másodikat választhatod. Jó a hangulat, bár az épület gáz,de állítólag megcsinálják. Amit szeretek az hogy emberséges mindenki,nincs szívatás,normálisan segítenek,ha kell és majdnem mindenkit felvesznek egyetemre. Az infóról vagy a BME-re vagy a Pannonra szoktak menni,bátyám is a BME-n van és minden vizsgája sikerült.Szóval én ajánlom,nekünk bejött.
2016. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!