Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki csinálta a kötelező 50...

Valaki csinálta a kötelező 50 órás közmunkáját öregotthonban? Mit kellett csinálni?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, de tavaszig be kellene fejezni. Öregek otthonában milyen feladatokat kell elvégezni? Gondolom ez településenként is változik.
2016. márc. 3. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pilisvörösváron vagyok most öregotthonvan. Igazából csak tologatnom kell a bácsikat/néniket és beszélgetnem velük.
2016. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2016. márc. 14. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
De cuki
2016. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hova mész, és mennyire akarnak a nővérek megszivatni. Hallottam már olyat, hogy tényleg csak beszélgessen a Jóska bécsi, Marika nénivel, esetleg etetés, de volt durvább is, hogy pelenkázás mellé odarendelték őket, mint mozgó kukaszállító, és aztán takarítsák el. Szóval ez elég tág sajnos :/


Ha van valami állatkert vagy vadaspark, inkább menj oda, az legalább izgi :)

2016. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es, akkor ott szabályt szegtek, ugyanis nem lehet olyan feladatot adni, ami valakinek a munkaköri kötelessége, nem lehet egészségre veszélyes feladatot adni (és a pelenka eltüntetése ebbe a kategóriába esik), és ő nem köteles semmi olyat elvállalni, amihez nincs kedve. Tehát maga az 50 óra kötelező, de az előírt területeken belül a konkrét feladat megválasztásának a joga már a diáké.
2016. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!