Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a 32. helyről...

Van esélyem a 32. helyről bejutni a 15 fős osztályba?

Figyelt kérdés
A budapesti Keleti Károly Közgazdasági SZKI-ről lenne szó.Első helyen jelöltem meg.És a 30 fős osztályba 140. helyről bejutni úgy hogy másodiknak jelöltem meg?

2016. márc. 4. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hanyadiknak jelolted meg. Nekem a 32. hely nem nagyon tunik eselyesnek, ha csak 15 fos az osztaly, de nem is teljesen remenytelen. A 140. hely a 30 fos osztalyba viszont mar kimondottan remenytelen.
2016. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyugi, a 32/15 esélyes!
2016. márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Az elso szinte biztos! Nagyon kevesen kell higy kiessenek eloled es biztos nem mindenki elsonek jelolte! Ne is foglalkozz az elobbi valaszolokkal. Ahova most en keszulok oda 34 embert vesznek fel es tavaly a 110 is bejutott. Szoval 95%.
2016. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!