Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon félek! Felvesznek a...

Nagyon félek! Felvesznek a teleki blanka gimnáziumba?

Figyelt kérdés
A központim 49 pontos lett..az átlagom 49,9..a szóbelimen pedig stresszeltem és nem tudom hogy sikerült,de nem érzem valami jónak...

2016. márc. 5. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 48 pontom lett a központin, és 4.9-es tanuló vagyok, azaz a hozott pontok is 48 pont. Én a magyar média kommunikációira jelentkeztem... Én is eléggé félek, de hiszem, hogy sikerülni fog... DRUKKOLOK. Nemsokára kijön az ideiglenes felvételi jegyzék, majd figyeld, és kérlek írd meg hogy hanyadik vagy! (:
2016. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En nekem a irasbelim 80 pontos lett az atlagom 5,00 es a tori szakot jelolom de utolsonak mentoovkent. Szerintem felvesznek titeket. Nem azt mondom h benne lesztek most az ideiglenesbe, de ne keseredjetek el! Ugyanis akik elottetek vannak valoszinuleg mashova mennek! Ugyh szerintem felvesznek titeket:) nagyon szurkolok:)
2016. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. márc. 7. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok, a magyar média kommunikáción 39. vagyok:)) Érdekelne, te hanyadik?
2016. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
35...:/
2016. márc. 9. 18:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Biológia-kémia szakon
2016. márc. 9. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked! :)
2016. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Remélem neked is sikerül! :)
2016. márc. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!