Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az ideiglenes felvételi...

Ha az ideiglenes felvételi jegyzéken a 42-dik vagyok akkor még van esélyem bekerülni a pécsi Kodály Zoltán gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Azt sajnos nem tudom hány fős egy osztály, légyszi aki tudja, írja meg. Köszönöm!

2016. márc. 6. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Milyen tagozatra?
2016. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Spanyolra szeretnék!
2016. márc. 6. 11:35
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg bent leszel, attól függ,hogy az előtted lévő 41 ember hányadiknak jelölte! Azért előre is gratulálok!
2016. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a 71. 2014-ben a 87. került be utolsónak, úgy gondolom simán bent vagy :) Egyébként az osztály, ha jól tudom, 34 fős
2016. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsóval, simán be fogsz jutni, mert az előző években is bejutnál :)

Előre is gratula! :D

2016. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek!

Én is remélem, hogy sikerül!!

2016. márc. 6. 15:32
 7/9 anonim válasza:

Szia :)

Én is spanyolra szeretnék, de sajnos 55. vagyok a rangsorba. Nem biztos hogy valaki nem elsőnek jelölne egy kéttannyelvű tagozatot ami 5 éves, bár ki tudja. Én remélem bejutok, nagyon szeretnék spanyolt tanulni :) másodiknak megjelöltem az olaszt, ha esetleg a spanyolra nem is de oda bejutok... Amúgy iszonyú túljelentkezés van a spanyolon! :)

2016. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia! És mit mondtak a szóbelin?

Nekem mondták, hogy sokszor van olyan, hogy többen is kiesnek, úgyhogy még neked sincs semmi veszve! :)

És úgy ahogy te bejelölted az olaszt is, de ha felvesznek spanyolra, akkor kiesel olaszról ergo az ott mögötted lévők előrébb kerülnek.

Am hányadik vagy olaszon?

2016. ápr. 25. 15:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Van
2018. febr. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!