Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén felvételiztem, és a...

Idén felvételiztem, és a Kölcsey Ferenc Gimnáziumba jelentkeztem, és tegnap tették fel az ideiglenes rangsort. Van-e esélyem ha az emelt angol-francián 87. , az emelt angol-olaszon 76. vagyok a rangsorban?

Figyelt kérdés
És összesen 161 pontom van, szóbelivel együtt.

2016. márc. 6. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Tavalyelőtti statisztikák:

- emelt angol-francia: 136. volt az utolsó bejutott az ideiglenes rangsorban

- emelt angol-olasz: 125. volt az utolsó.


Tavalyi statisztikák:

- emelt angol-francia: 103. volt az utolsó bejutott

- emelt angol-olasz: 106. volt az utolsó bejutott.


Szerintem a tavalyi ponthatárokat átlépted a 161 pontoddal (kb. 157-8-9 volt a ponthatár ezekre a szakokra, de már nem emlékszem), és tavaly nagyonis felvitték a ponthatárokat. Szóval szerintem be fogsz jutni :)

2016. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia ! Az előttem lévő mindent leírt ráadásul olaszról még én is kiesek előled meg két barátnőm is , szóval ne aggódj ! :)
2016. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ!:)
2016. márc. 7. 10:31
 4/8 anonim válasza:
Szia! Én a francia kéttannyelvűre jelentkeztem és 86. lettem a rangsorban. Szerintetek én bekerülhetek? (64 embert vesznek fel éd 256 embert rangsoroltak.)
2016. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Francia kéttannyelvűre tuti. Tavalyelőtt a 221. tavaly 180 körül volt az utolsó bejutó
2016. márc. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 18. a francia kéttannyelvűn, de nem odamegy, ő is kiesik onnan.
2016. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Köszönöm szépen!
2016. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Francia kéttanra két évvel ezelőtt pontosan 220., tavaly 155. volt az utolsó bejutott francia kéttanra, úgyhogy 86. helyről biztosan fel fogják venni! :)
2016. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!