Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 68. vagyok a Veres Pálné...

Ha 68. vagyok a Veres Pálné humán szakán akkor még bekerülhetek? (28 főt vesznek fel)

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem valószínű... Ha sokan más szakot/sulit jelöltek is meg előbb, és néhányan visszamondják, akkor se csúszol vissza 40 helyet...
2016. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de az OH azt írta hogy tavaly a legalacsonyabb rangsorszámú 147. volt

nem igazán értem

2016. márc. 6. 20:36
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy tudom, hogy 147 embert be sem hívtak szóbelire. Persze tévedhetek...
2016. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan bekerülsz! Én 99. vagyok és az egyik ismerősünk tanár ott és ő mondta hogy ne izguljak mert bent vagyok úgyhogy lehet hogy osztálytársak leszünk :))
2016. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: köszönöm, most nagyon megnyugtattál..:) én is ebben bízom
2016. márc. 7. 13:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Tavaly humánon 147. volt az utolsó bejutott, én 104. voltam én is bejutottam volna :)

Szóval mindketten szinte biztos, hogy bent lesztek :)

A 2 évvel ezelőtti statisztikát azért nem írom le, mert már nem releváns, akkor még külön indították a humán-második nyelv: olasz és a humán-második nyelv: francia csoportokat.

2016. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos vagyok benne, hogy bekerülsz! :) Én 69. vagyok ezen a szakon, de inkább a Madáchot választom :)) Neked viszont gratulálok!
2016. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet az, ha 28 főt vesznek fel, a 99. még bent van? Ennyire nem rossz ez a suli, hogy 60 ember menjen el máshova, hisz gondolom mindenki feljebb menne, de hát szinte nincs is hova? Értem én, ha ismerős a tanár, hogy bent van, de a többi, hogyan van bent, ha 28 főt vesznek fel? Számomra érthetetlen! Miért választana valaki rosszabbat, ha a jobba felvették??? Annyi hely meg nincs a Madáchban, Eötvösben, stb. hogy mind a 60 ember kiessen, érdekes lenne!
2016. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

rengeteg jobb és ugyanolyan szintű iskola van

ezen kívül, a humán nem túl népszerű, ha valaki pl a humánt, reált és a NYEK-et jelölte biztosan nem humánra fog menni, hanem inkább a másik kettőbe(és ha humánra is felvették valószínűleg reálre és NYEKre is bejut..)

mármint csak ez lehet a magyarázat rá

2016. márc. 8. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!