Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DLSB Balatonalmádi 2016...

Steiner Norbert kérdése:

DLSB Balatonalmádi 2016 felvételi pontszámokkal kapcsolatban lehet tudni hány tanulót vesznek fel és hány ponttal lehet bejutni? A lányom a 75. jelen állás szerint.

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 10. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:

2 évvel ezelőtt 70 főt vettek fel, 179. volt az utolsó bejutott az ideiglenes rangsorban.

Tavaly 60 főt vettek fel, 153. volt az utolsó bejutott az ideiglenes rangsorban.

Véleményem szerint idén is 60 főt fognak felvenni, úgyhogy a lánya gyakorlatilag bent van :D

4,5 átlag felett, és 70 központival általában már bent vannak az emberek :D

2016. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az információt!

Így várjuk a véglegeset...........addig az ideiglenes listán lehet figyelni hogy módosul, vagy már csak a véglegest tudjuk megnézni majd? Most ezek után ilyen kérdések is felmerültek...

Köszönettel: Steiner Norbert "Rácalmásról"

2016. márc. 11. 06:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd csak a vèglegest :)
2016. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elvileg lesz mégegy ideiglenes rangsor, de a honlapon nincs kint információ, ha jól láttam.

Sok lehet a pontegyenlőség, nekem 109,5 pontom van és 10. vagyok.

Szerintem aggodalomra semmi ok, simán bekerül a lányod.

2016. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez igazán szép pontszám !!Gratulálok!!! Akkor várunk :-)........
2016. márc. 13. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Az idén is hatvan embert vesznek fel?
2016. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Körülbelül.
2016. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!