Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Testnevelés tanárnak melyik a...

Testnevelés tanárnak melyik a legjobb iskola magyarországon?

Figyelt kérdés

Illetve mik a lehetőségek?


Testnevelési Főiskolát tudom pesten. Ott 300k félévenként. Van olyan hely ahol olcsóbb? Hova érdemes menni? Melyik a legjobb? Ösztöndíjat kaphatok akkor is ha nem 18 évesen kezdem el?


2016. márc. 10. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Kaphatsz ösztöndíjat akkor is, ha kihagytál pár évet. Sőt, jelentkezhetsz államilag támogatott képzésre is.


Természetesen nem csak a Testnevelési Egyetem (ami egyébként nem Pesten van) létezik, de ott a legjobb a képzés – arról nem is beszélve, mennyi pénzt nyom bele a kormány...

2016. márc. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.


Hogy érted hogy nem Pesten van? Én úgy tudtam hogy ott van a Déli PU mellett valamerre. :O A 2017-es tanévre fogok úgy is jelentkezni, sajnos hülye voltam és fiatalon nem tanultam és most fogok érettségizni, de szeretnék tesitanár lenne. - Jobban hangzik mint 30 évig gyári melősnak lenni... -


Debreceni Egyetemet nézegettem, még többet nem találtam. Mik a feltételei ezeknek? - És például napi szinten feljárva Pestre hogy lehet találni normális munkát? -

2016. márc. 11. 01:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy értette, hogy nem Pesten van, hogy Budán van...
2016. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!