Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz 400 pontot elérnem az...

Nehéz 400 pontot elérnem az érettségin?

Figyelt kérdés

BME mernokinformatikus szakra jelentkezek.


90 többlet pontom lesz(c1 angol meg emelt info)


Duplázó módszer lesz csak jo mert a tavalyi év vége eredményeim nem számítanak mert külföldön tanultam


Tehát emelt info meg kozep matek al kene szereznem 80%-ot, es akkor bőven tobb lesz mint amennyi kell szerintetek ez mennyire nehéz ?


Csinálok kétnaponta előző évekből matek érettségit azok 80-85% szokott lenni, ugyan ez van infoval.


De megis felek hogy hiába gyakorlok sokat, lehet hogy lesznek olyan kérdések amit nem fogok tudni


Ha emelt info meg közép matek 80% lenne mindkettő akkor 410 pontom lesz es tavaly 375 volt de idén lehet tobb lesz



Kell agodnom? Mert eleg sokat stresszelek es felek....



2016. márc. 12. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, törekedj arra, hogy a legjobban teljesíts. Nem lesz gond :) Szerintem nem emelkedik olyan sokkal a ponthatár.
2016. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hat 700 pont a max abbol 400 nem sok
2016. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a 700 500.
2016. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az a pont határ kb évek óta változatlan. biztosra nem mondom, de igen valószínű, hogy most is annyi lesz. amúgy közép matek piskóta. ha könnyíteni akarsz magadon később az egyetemen, emelt matek és fizikát ajánlanám.
2016. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha közép matekon is csak 80%-ot bírsz elérni, a helyedben elgondolkodnék rajta, hogy neked való-e ez a szak...
2016. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most csak az a fontos hogy bejussak, de ha bejutok akkor rész nyáron gyakorolni fogom az emelt matekot meg a fizikát is
2016. márc. 12. 22:13
 7/7 anonim válasza:

Nem kell aggódnod, ha megy a 80-85 %, akkor sima.

A pontszám meg csak addig jelent bármit is ameddig el nem kezdődik az egyetem. Engem 435-tel vettek fel gépészre, és láttam embereket bukdácsolni tárgyakból 470 ponttal is. Egyetemen már nem számít mennyire voltál király matekból középsuliban, csak az, hogy az adott pillanatban mennyi energiát vagy hajlandó belefektetni a tanulásba.

A pontszám szerintem nem nagyon fog nőni, sztem még csökkenhet is.

A matek VIK-en viszont nagyon kemény, de meg lehet csinálni, és az írásodból nekem az derül ki, hogy elég elhivatott vagy, szóval nem lesz szerintem gondod. :)

2016. márc. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!