Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetőségem van bekerülni a...

Lehetőségem van bekerülni a Radnótiba ideiglenes alapján?

Figyelt kérdés

27. vagyok a Radnóti ideiglenesében német képzésen...(6+1 osztályos képzés)


Lehetőségem van bekerülni ebbe a gimnáziumba?



2016. márc. 13. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Hányat vesznek fel?

(Amúgy szinte biztos.)

2016. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom ilyen 12-18 embert vesznek fel körülbelül, de ez csak tipp. szerintem simán bekerülsz:D
2016. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az önmagában, hogy huszonhetedik vagy, biztató, mert harminchat fősek az osztályok, így még simán benne lennél a felvett létszámban, azonban úgy tudom, egy nyelvre max. tizennyolcat vesznek fel, hogy csoportbontásban tudják tanítani. Általában a németet írják be a legtöbben első helyre, ezért érdemes a másik két nyelvet (francia, orosz) is bejelölni, mert elég kellemetlen, ha onnan kicsúszol, ezért nem vesznek fel, pedig a pontszámod alapján franciára vagy oroszra simán bekerülhettél volna. (A három nyelvre felvettek ugyanabban az osztályban tanulnak, ugyanazt a tananyagot, így nagyjából mellékes, mire vettek fel.) Ha jelentkeztél azokra is, akkor meg tényleg tök jók a kilátásaid, és ne aggódj, ha esetleg felvételi alapján nem jön össze a német, három év alatt még meg fogják gondolni magukat páran, és valószínűleg el tudod majd cserélni a nyelvet az eredetileg németes osztálytársaiddal. De persze az is simán megtörténhet, hogy kipotyognak előled páran, mert viszonylag sok a hatévfolyamos a környéken, így biztosan lesz, aki másik suli mellett dönt, és akkor bekerülsz németre :)
2016. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. márc. 14. 19:44
 5/8 anonim válasza:
Szerintem van, mert németre 14 főt és franciára is, oroszra pedig 6-ot vesznek fel. Én oda is felvételiztem, de nekem nem az az 1.
2016. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán van! Biztos hogy sokan lesznek akik nem első helyre jelölték a Radnótit, és máshova veszik fel őket. Magyarán kifognak hullani előled! :)
2016. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A budapesti Radnóti?
2016. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen a budapesti
2016. ápr. 18. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!