Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Lovassy László Gimnázium...

A Lovassy László Gimnázium matektagozata milyen nehéz, a nyelvi előkészítőn még lehet pihenni vagy már ott is komolyan kell tanulni?

Figyelt kérdés
Én jövőre remélhetőleg Lovassy-s leszek és szeretném tudni,h első évben van-e alkalmam (az előző éveimhez viszonyítva,amelyek versenyekre való tanulással teltek el) lazább lesz-e ez az év?Tudok e pihenni?Lesz-e alkalmam megismerni a várost?

#továbbtanulás #tanulás #iskola #gimnázium #matematika tagozat #Lovassy László Gimnázium matektagozat
2016. márc. 13. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem nagyon tudsz majd pihenni. Beszéltem 2 fiúval, amikor bementem a pontjaimért, és azt mondták, hogy még a lyukasórákat is kihasználják, arra, hogy tanuljanak. Az ismerősömnek abba kellett hagynia a sportot, mert nem bírta a lovassy mellett. És biztos, ott is sok versenyre fognak küldeni. De azért biztos lesz időd megismerni a várost:) Veszprém nagyon nagyon szép. Én imádom:D
2016. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Most kezdtem Lovassy matekot.

Szerintem a matekkal nem lesz gondod, magyar nevetséges, de a nyelvekkel nagyon meg lehet szívni.

Én jó vagyok belőlük, de nagyon rá kell feküdni.

Második nyelv angolos barátaim már olyanokat tudnak, hogy vádli, én meg franciából fújom az összes zöldséget kelbimbótól a cukkíniig.

És azért elég sok időt elvesz. De ha nem vagy bejárós, szerintem hobbi szinten tudsz sportolni, csak akkor másra nem lesz időd. Kérdés, hogy megéri-e.

Szerintem nem, de személyes vélemény.

2017. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!