Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek?...

Szerintetek felvesznek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A Pécsi Kerot jelöltem meg az első helyen, azon belül a szakács szakmát. De sajnos az ideiglenes rangsorban a 74-dik helyen állok, és csak 28főt vesznek fel. Nem a legnépszerűbb suli, ezen a sulin kívül még van rengeteg Pécsen, ahol lehet tanulni szakácsnak. Az átlagom 3,5. Szerintetek bekerülhetek még?

2016. márc. 15. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó esélyed van rá.
2016. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, sokan jelölik mentőnek :) Szurkolunk!
2016. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Koszonom:) annyira oda akarok menni, hogy aludni se tudok, mert csak arra tudok gondolni, hogy mivan, ha nem vesznek fel.. Meg belegondolni is rossz:/
2016. márc. 16. 00:09
 4/17 anonim ***** válasza:
Na, valami hír??
2016. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Meg nincs, de a tanaraim nagyon mondjak hogy ugyse fognak felvenni...
2016. márc. 19. 10:07
 6/17 anonim válasza:

Szia, szerintem van esélyed! :)

Nekünk(tavaly felvételiztem) az volt kiírva, hogy 45 embert vesznek fel, közbe van kettő 30 fős osztály..(bár ez másik suli)

az egyik osztálytársam százhuszonvalamennyivel bejutott(bár azt hiszem fel is lebbezett)

Szerintem sokan vannak olyanok előtted akiket máshová felvesznek :) hajrá, sok sikert!

2016. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Koszonom, de ugy se fognak felvenni..:(
2016. ápr. 11. 22:37
 8/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok...

Valakinek már jött papír? vagy a kérdezőnek?

mert én is azt várom :-( és kezdek aggódni hogy még nem küldték, pedig már az a gimnázium el kezdte küldeni, de még nekem nem jött:(

2016. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ne aggodj, nekem se jott meg semmi papir, es a tobbi osztalytarsamnak sem.
2016. ápr. 13. 21:21
 10/17 anonim ***** válasza:

na jött nektek valami? kedves kérdező?

mert már hallom hogy már nagyon is küldik... De még nekem semmi:(

2016. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!