Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi annak a hátrány a ha...

Mi annak a hátrány a ha nagyon szeretem az iskolát és minden nap este 9 ig ott szoktam maradni es imadok tanulni mi lehet ennek a hátránya?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl okos leszel és a sok tudástól szétrobban a fejed.
2016. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éhenhalsz.
2016. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért halnék éhen mert a menzán ehetetlen a kaja de ez nem is igaz mert isteni.
2016. márc. 16. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Az lehet a hátránya (szigorúan írásjelek nélkül) hogy a szociális életed nulla lesz és ezért minket fárasztasz a hülyeségeiddel.
2016. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kulcsszó: egyensúly. Az ember életének számtalan területe van. Ha nincs közöttük egyensúly, az ember beborul. Te épp dőlsz. Ha nem veszed észre, csattanni fogsz, mikor földet érsz. Talán nem 5 év múlva, hanem húsz, amikor okosan egyedül üldögélsz otthon a csendben és végre bevallod magadnak, hogy elszúrtad az életed, amikor nem vetted észre az élet többi részét, és kihagytad megélni az életed. A te dolgod, a te felelősséged, a te életed. Csak nézz előre is kicsit, és mérlegelj, mit kockáztatsz és megéri-e ez neked.
2016. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik pajtim olyan sokat tanult, hogy megfájdult tőle a feje, és csak a 128. doki, én nem tom, mondtam egy számot - tudta elmulasztani. Ja és évet ismételt szegényke emiatt. Meg hát amúgy fáradt lehetsz, meg leterheled az agyad, meg az sem jó, mert ha fáradtabb vagy, még attól is tudnak romolni a jegyeid, meg hát ha túl sokat ülsz akkor a vérkeringésed nem pezseg olyan jól, időnként föl is kell állni közben, és megmozgatni magad. Ja meg volt itt egy csaj anyja gyiken, az anyuka aggódott a 16 éves lányáért, aki tökre lefogyott meg sápadt volt , egész nap a szobájában tanult, hívták kajálni de nem ment.
2016. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!