Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Óvodapedagógia alkalmassági...

Az Óvodapedagógia alkalmasságin mennyire veszik szigorúna/menyire kritérium az éneklés és a kotta olvasás?

Figyelt kérdés
Sziasztok,a Derbeceni egyetem gyermeknevelés és felnőttképzési karára óvodapedagógia szakra szeretnék jelentkezni.Az alkalmasságin azt mondták,hogy éneklés is lesz és hogy nem árt ha az ember tud kottát olvasni,na és nekem nincs anyira hú de jó hangom de az alap gyermek/nép dalokat amenyire kell el tudom énekelni és még ehhez jön a kotta olvasás amit igazábol osha életembe nem tanultam,szolmizálni tudok és gitározok de ott meg tabok vannak teljesn más kotta,és a kérdésem az lenne hogy ez menyire kritérium az alkalmasságin.Első sorba olyanok válaszát várnám akik túl estek már ezen :)

2016. márc. 22. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Később majd neked kell azokat a dalokat megtanítani a gyerekeknek. Kottát olvasni, és furulyázni is meg kell majd tanulnod.

Most még esetleg belefér, ha nem megy, inkább a tiszta éneklést szokták nézni az ilyen vizsgákon.

2017. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!