Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsiek! Titeket milyen 7....

Pécsiek! Titeket milyen 7. évvégi és 8. félévi jegyekkel vettek fel a Babitsba vagy a Leőweybe?

Figyelt kérdés

7. osztályos vagyok, és nagyon parázok, hogy egyikbe se fognak felvenni. Inkább négyes tanuló vagyok, van néhány ötösöm de inkább a könnyebb tárgyakból.. Év végén viszont lehet be fog csúszni egy hármas fizika, és lehet hogy a kémia is. :/

Angolból viszont van esélyem ötösnek lenni, ha ez számít valamit.

Oké, hogy a felvételi a legfontosabb, de nyílván a jegyek is.


2016. márc. 22. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A Babitsba 4,5 átlag felett kell lenni a felvételhez, a Leőweybe elég, ha csak 4,00 felett vagy, de akkor kb. 4,3-4 :)

Szerintem még próbáld meg kijavítani a jegyeidet! A közpöntira meg kezdj el már most gyakorolni, hogy élesben jól menjen!

2016. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Ha még aktuális,akkor engem angolra 4,94-es átlaggal(7.év vége és 8.fél éve is)+48 ponttos szóbelivel és 63 pontos központival vettek fel 31. helyen.Persze ez minden évben változó(emberek,és a felvételi)

Lehet jövőre kevesebb pont is elég lesz ,hogy bekerülj!De inkább több szakot jelölj be,megéri!

Általánoson 25.(50 szóbeli pont) lettem,humánon pedig 22.(36 szóbeli ponttal!!!??)

Sok sikert!

2016. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előző vagyok

Elfelejtettem ,hogy a Babitsba fettek fel :-)

2016. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!