Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a II. Rákóczi Ferenc...

Milyen a II. Rákóczi Ferenc gimnázium? (BP)

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok és át szeretnék majd iratkozni. Sajnos most csak 3as az átlagom de szeretnék javítani. Szerintetek van esélye annak hogy átvegyenek? Vélemény az iskoláról?
2016. márc. 30. 03:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Közepes, átlagos gimnázium. Nyelvoktás az iskola egyik legnagyobb érdeme.

Az átiratkozást, meg az igazgatóval kell megbeszélni. Egyeztettek vele egy időpontot, elmondod, hogy szeretnél átjelentkezni. Ha azt mondja, nincs hely, akkor ennyi volt, keress másik iskolát. Ha azt mondja van hely az átjelentkezés a legtöbb helyen átlaghoz kötött, ez itt 3,5-4 körül lehet. Ha ez is rendben, valószínűleg csinálnod kell átvételi vizsgát a megadott tárgyakból. Ha megfelelsz, jövőre már járhatsz oda.

2016. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most is gimibe jársz?
2016. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem 😏
2016. márc. 31. 09:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Szakközépbe.
2016. márc. 31. 09:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 4,00 átlag fölött vesznek fel... de amúgy már megpróbáltad az átiratkozást?
2016. ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem 4,2-őt mondtak
2016. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!