Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS vélemény Xántusról?

SOS vélemény Xántusról?

Figyelt kérdés

Felvettek angol haladóra, oda is fogok menni, és tudom, hülyén jön ki, hogy ezek után kérdezem ezt, de rengeteg negatívumot hallok az iskoláról.

- Tudna valaki mondani néhány pozitív dolgot is a Xántusról?

- (tudom, most már teljesen mindegy) Milyen embereknek ajánlanátok a sulit?

- Mire számítsak a nagyobbaktól? (nem foglalkoznak veled vagy esetleg piszkálnak, kedvesek stb.)

- Csak úgy önmagában vélemény?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2016. ápr. 4. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, az első nyelvet biztosan baromira jól megtanítják, a kéttanos tagozat is színvonalas, igazából mindegyik tárgy oktatása attól függ, milyen tanárokat fogsz ki, mert vannak ott nagyon jó tanárok, de siralmasak is.

Olyan embereknek ajánlanám a sulit, akik meg tudják fizetni a tandíjat, külföldi nyelvterületen akarnak élni, ezzel akarnak foglalkozni (tolmács, idegenforgalom stb.), és khm... Öltözködnek egy elvárt szinten :"DD

Nem piszkálnak a nagyobbak, csak szimplán nem foglalkoznak veled. Ha hozzájuk szólsz, kb. leráznak, de annyira nem gáz.

2016. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoval teged is elkapraztattak a nyilt napon ......
2016. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!

Második válaszoló, vehetjük úgy is, azért remelém a végén nem bánom meg.

Első válaszoló, rengeteget hallok arról, hogy az iskola tele van sznobokkal, és ugye te is írtad az öltözködést, tehát mi is történik azokkal akik nem járnak drága ruhákban vagy nem azok a tipikus sznob emberek?

2016. ápr. 6. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Hat oszinten nem tudok tul sok jot irni a sulirol. Az biztos hogy a celnyelvet jol megtanulod, viszont a masodnyelvet egyaltalan nem fogod tudni, erre keszulj fel.

2. A nagyobbak igazabol lesz@rjak a kisebbeket.

3. En nem szeretem a sulit, mert teljesen kihasznalja az odajaro diakokat, a penzedert losz@rt se kapsz, de szo szerint. Tele van rossz tanarokkal, ha kifogsz egyet akkor nagyon megszivod az adott tantargy tanulasat. Sok a pofara osztalyzas, ezert probalkozz pozitivan kezdeni minden tanar szemeben.

2016. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Akik nem járnak márkás ruhákba, lenézik őket, de egy osztályba kb. 2-3an szoktak ilyenek lenni, akik nem olyan sznobok, mint a többi, azok általában egymással barátkoznak
2016. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tavaly végeztem a Xantusban és nekem szép emlék. Nagy rockerként kezdtem ott szakadt cuccokban jártam és csak feketében. Soha senki nem piszkált ezért, elfogadtak így, szerintem ez viselkedés és nyitottság kérdése. A felsőbb évesek közül is nagyon sok barátom volt, tehát szeretném megcáfolni ezt az piszkálós dolgot. Persze minden évfolyamon van olyan kör amelyik magát felsőbbrendűnek hiszi, dehát melyik iskolában nincsen...

Sokan mondják, hogy a Xantus sznob meg elit. Részben igazuk van, mert megkövetelnek bizonyos dolgokat, pl. hogy ne legyél egyszerű mint egy falat kenyér.

Az is hülyeség, hogy csak akkor fogadnak el ha pénzes vagy. Nem sokan szeretik a felvágós barmokat, a tanárok meg főleg nincsenek odáig az ilyen drágákért akik annyit tudnak felmutatni, hogy van pénze (a szüleinek) de egyébként hatalmas paraszt.

Annak ellenére, hogy eredetileg nem ide akartam menni, egyáltalán nem bántam meg és szerettem ott tanulni.

Szóval én a helyedben nem félnék és örülnék a Xantusnak:) Sok sikert

2016. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!