Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matematika érettségi díj...

Matematika érettségi díj visszafizetik?

Figyelt kérdés
Matematika ismétlő középfokú érettségit tennék be is fizettem már hónapokkal ezelőtt a 16.000ft ot, azonban kiderült hogy május.3 án halaszthatatlan dolgom lessz és elkell utazzak. Vissza fizetik ezt az összeget nekem? Ha igen hogy kezdeményezhetem a visszamondást?

2016. ápr. 8. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Buktad a pénzt szerintem.


Olyankor lehetne nagyon max. ha mondjuk kitöröd hajnalba a lábad és ülsz egész délelőtt a sűrgősségin

2016. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy visszafizetnék.
2016. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És elnapolni se lehet hogy én mondjuk rá egy hétre megírnám tehát elnapolni?, mivel munkahelyi továbbképzés lesz Pesten ez miatt nem tudom megírni....
2016. ápr. 8. 17:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem engedték egy fél nappal arrébb tenni az angol emelt érettségimet anno, pedig hamarabb is jó lett volna, vagy bármi, nem húzni akartam az időt, még olyan is lett volna, aki cserél velem időpontot meg minden.. Nyertem egy utazást aznaptól kezdődően, tanulmányi versenyen. De azért egy próbát megér, de valamiért nagyon szigorúan veszik.
2016. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Garantáltan nem kapod vissza a pénzt, a jogszabály egyértelmű. Írásbelit nincs id hova áttenni. A jogalkotó abból indul ki, hogy aki érettségizik, annak az érettségi a halaszthatatlan dolga, és minden mást ahhoz kell igazítania. Már csak azért sem adhatják vissza a pénzt, mert máris dolgoztak egy csomót a jelentkezéseddel.
2016. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha később írnád meg, az legalább százszorannyiba kerülne! El kell használni egy jó feladatsort, amiből több tízezren érettségizhetnek, kinyomtatni, termet foglalni, felügyelő tanárokat kirendelni és még egy csomó minden. Inkább boltolj a munkahelyeddel.
2016. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. ápr. 8. 19:48
 8/9 Tom Benko ***** válasza:
Úgy mégis, mi az a halaszthatatlan dolog? Amúgy azt engedik, hogy a következő vizsgaidőpontban írd meg, pénzvisszafizetés nincs.
2016. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
Ja, közben továbbolvastam. A továbbképzés halasztható, a munkáltató meg köteles vizsgaidőszakra szabadnapot biztosítani, emiatt semmilyen retorzió nem érhet. Menjél inkább érettségizni.
2016. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!