Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Teleki Blanka Közgazdasági...

A Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskola milyen? (Budapest, Mester utca) Többi lent!

Figyelt kérdés

Milyen suli?

Programok?

Idegen nyelv? lehet 2 nyelvet tanulni? Mennyire lehet jól megtanulni az idegen nyelveket?

Milyenek a tanárok? Jól tanítanak? (Főleg a fő tantárgyaknál)

Felkészítés az érettségire, fontos dolgozatokra?

Milyen a közösség?

Nagyon sokat kell tanulni az órákra?

Kérlek írjatok véleményt!

4-es 5-ös tanuló vagyok de inkább 5-ös! (Lány vagyok)



2016. ápr. 8. 17:31
 1/4 anonim válasza:
Ebben a tanévben felvételizel, vagy jövőre
2016. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*?
2016. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jövőre
2016. ápr. 11. 12:04
 4/4 anonim válasza:

Én az első válaszoló vagyok, és már ide járok:)

A suli jó, egy szakgimnáziumhoz képest erős.

Programok vannak bőven, mi DÖK-ösök minden hónapban szervezünk egy-egy ilyen tematikus bulit, pl.: ha február van akkor valentin napi buli, ha október akkor halloween stb.

Eleinte egy idegen nyelvet választhatsz, 11.-ben lehet felvennni egy második nyelvet. Nyelvek: angol, német, francia

A nyelvek tanításában nem a magas szintű nyelvvizsgáztatásokra törekednek, hanem az érettségihez kellő szintet hozzák. Kilencedikben mindent az alapoktól kezdenek.

A tanárok kellő képpen szigorúak de akadnak persze jófejek is.

Lehetőség van emelt szintű érettségire is adott tárgyakból, ezekre persze felkészítés folyik. Dolgozatoknál mint az általánosban. Összefoglalás és következő órán dolgozat.

A közösség jó, sok rétegnek talál könnyen jó társaságot magának.

Sokat kell tanulni, igen.

2016. nov. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!