Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A nyíregyházi Vasvari Pál...

A nyíregyházi Vasvari Pál Gimnánzium órarendjeit hol tudom megszerezni?

Figyelt kérdés
Leginkább a 11.D órarendje érdekelne.

2016. ápr. 9. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ö, a mostani 11.D-sek órarendje érdekel, vagy úgy általában az, hogy a 11-eseknek milyen órái vannak?
2016. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább a mostani 11.D-seknek, hogy van az órarendjük, mert jövőre úgy néz ki elköltözünk és oda fogok járni és kíváncsi vagyok a mostani órarende, mire számíthatok. (bioszos lennék)
2016. ápr. 9. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem. A természettudományi szakot azután vezették be, miután én jelentkeztem (most 12.-es vagyok), így azt nem tudom, hogy nekik hány bioszuk van, de szerintem vagy 4, vagy 5.

Emellett van 3-3 német és angol

3 töri, 4 irodalom, 1 nyelvtan, etika és ugye heti 5 tesi, meg 4 matek.

Legalábbis nekem, nyelvtagozaton így volt tavaly, annyi, hogy nyelvből nekem 5 volt egy héten, ebből kiindulva szerintem a természettudományin bioszból van 5 db. Amúgy fizika nekünk 2 volt, de lehet, hogy természettudományin talán több van (?), kémia pedig 10-ben vége, de lehet, hogy természettudományin nem.

Ja, és az is lehet, hogy még lesz heti két infótok is, nekünk az 10.-ben volt, de egyes osztályoknak 11.-ben van.


Kábé ennyi. Ha arra vagy kiváncsi, hogy hány órátok lenne egy héten, nos, úgy kalkulálj, hogy hetente két faktos nap van, ilyen 6-7. órában faktok vannak (olyan fakt, amit választasz, az egész éfvolyamból vannak ezeken), és ha nincs faktod (mert nem veszel fel, vagy mert csak az egyik napon van), akkor csak öt órád van.

Nekünk a hétfő-szerda volt a 2 faktos nap, szerintem a mostaniaknak a csütörtök és kedd ez. Csütörtökön és kedden nekünk meg volt a 7 óránk, pénteken meg hat. Annyira nem vészes, csak a duplamagyar (ez minden osztályban van :))

Amúgy a csengetés 7.45-kor kezdődik és 8. óra hivatalosan nincs, a 7. órának pont 14.00-kor van vége.

Mióta bejött a heti öt tesi, azóta sajnos előfordul a 8. óra is. (De szerencsére ez többnyire csak 10.-ben van, nekünk akkor volt, az azért már durva, kb. háromra ért véget.


Amúgy halkan megjegyzem, hogy én a helyedbe nem jönnék a Vasváriba, nagyon gyenge a színvonal, egyre gyengébb. Más suli, például Kölcsey vagy az Eötvös (esetleg Arany) sokkal jobb. Az a baj itt, hogy sok az új tanár, javarészt fiatalok és sajnos nem igazán okítanak. A régi tanárok, na ők igen, ők jók, de sajnos egyre kevesebben vannak belőlük, közülük is nagyon sok elmegy.

2016. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* ilyenkor 6-7. órában
2016. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!