Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-VIK gólyaként kapok...

BME-VIK gólyaként kapok kollégiumi elhelyezést?

Figyelt kérdés

Villamosmérnökire jelentkeztem, remélhetőleg 400 pont körül leszek.

Első félévben mitől függ, hogy kapok-e kollégiumi elhelyezést? Mikor kell megpályázni? Mikor derül ki, hogy kapok-e?

És a további félévekben már csak az ottani teljesítménytől függ, hogy maradhatok-e? Félévente újra is kell pályázni?


Köszi előre is a segítséget.



2016. ápr. 11. 18:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy minden villanyos a Schönherzben kap helyet?
2016. ápr. 11. 18:31
 2/5 anonim válasza:
38%
kapsz , pályázni kell első félévben is, de első félévben minden gólya bejut schba aki hiánytalan jelentkezést ad le ( összekellesz szedned 1 rakat papírt majd amit feltöltesz online majd lesz róla infód h hova kell meg mit vmikor aug elején). későbbi félévekben tanulmányi teljesítmény számít + közösségi pontok . gólyatábor végére van eredménye gólyaként. és jah félévenként kell újra pályázni
2016. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
53%
villanyosként pályázhatsz Tétényi uti koliba is de az messzeb van és lepukant, viszont van vele szembe egy tesco ami azért nem szar :D
2016. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen.
2016. ápr. 11. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyetem már nem bérli tovább a Tétényt, ezért már csak a Schönherzbe lehet bekerülni. (Amit szerintem ne bánj :D)
2016. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!