Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény? (több lent)

Vélemény? (több lent)

Figyelt kérdés
Pécsi Babits Mihály vagy Ciszterci Nagy Lajos ?Segítség kell.Véleményket szeretnék róluk.

2016. ápr. 16. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyelvekben és humán tárgyakban a Babits erősebb, egyébként a Ciszterci.

Pár szubjektív infó a Nagy Lajosról:

Szakok: általános, kémia-biológia, matematika-informatika, néprajz-népművészet, haladó angol, haladó német, 6 osztályos általános

Szakkörök: csillagászat, építészettörténet, sakk, újságírás, média, pszichológia, néptánc, népzene, iskolai kórus, diákszínpad (színjátszókör), cserkészcsapat

Minden diák részt vesz a Mezei Iskola nevű programban, ahol az iskola saját parasztházával és gazdaságával foglalkoznak. A szaktantermeken és a 43 ezer kötetes könyvtáron kívül WiFi kapcsolat is van az egész iskola területén.

Az intézmény külföldi tanulmányi utakat és cserediákprogramokat is szervez, német, román és olasz testvériskolái vannak.

Oktatott nyelvek: angol, német, francia, olasz, spanyol, latin

2016. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó, talán még a Janust illeszteném be a sorba. A Nagy Lajos keményebb, de nyelvekben a Babits erősebb.

Én a Babitsba jártam, nagyon sok sznob van a suliban sajnos, főleg a nyelves osztályokban, viszont mellé egy csomó jó program, nem tudom, hogy mennyire kompenzál ez neked.

Mai eszemmel inkább a Lajosba mennék. :)

2016. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!