Most akkor mi is van?

Figyelt kérdés
Sok tanár beszarat minket azzal h nem vesznek majd fel sehova, stb. Nem h tájékoztatnának minket ezekrről a dolgokról. Szóval ez pontosan mit is jelent: magyar-német két tanítási nyelvű kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoport ?

2016. ápr. 17. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Van az iskolának honlapja nem? Tessék tájékozódni!

Sőt van titkárság is, ha valami nem világos, ott kell megkérdezni.

A tanárok meg nem tudnak semmit, csak serkentés a céljuk, hogy mindenki a legjobb eredményt hozza ki magából.

2016. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a kéttannyelvű azt jelenti, hogy magyarórán kívül az összes többin németül beszéltek, szóval németül tanultok pl fizikát is, ha jól tudom, meg a többit. A kereskedelem-marketingeseknek két plusz óra szakmai angoljuk van, meg marketing óra, ilyen vevőkkel kapcsolattartás, reklámok, szükségletek csoportosítása. Üzleti adminisztráció szakmacsoportban emelt órában van gépírás, talán szövegszerkesztés is, meg ott 3 vagy 4 szakmai angol van még berakva; és ha át akarsz menni egyikből a másikba, akkor le kell vizsgáznod abból, amit az a csoport addig vett, amíg te máshova jártál. Egyikből lehetsz ilyen kereskedelmi üzletkötő meg logisztikai menedzser meg anyagbeszerző meg raktáros; másiknál meg ügyviteli titkár v ügyintéző, meg jogi asszistens, de hallottam, hogy azt nem keresik a jogi asszisztenst, mert oda egyetemről vesznek föl általában gyakornok ügyvédeket, nem az okj-s jogi asszisztenst, de mondjuk talán pl elmehetsz azzal is ilyen könyvelőnek. Mérlegképes könyvelő, olyanról talán úgy találsz többet.
2016. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*ja bocs, szakmai német, hogyha németes vagy, erről megfeledkeztem:$
2016. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!