Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van eselyem...

Szerintetek van eselyem bekerulni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok es abba a suliba amelyikbe jelentkeztem 5 helyezessel le vagyok maradva a felvehetok letszamahoz kepest! 34 gyereket vesznek fel es en a 39 vagyok. Szerinttek van wselyem? Negativ valaszt is elogadok! Amugy a szent istvan gimirol lenne szo....

2016. ápr. 17. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Van rá esély - még öt ember simán mehet inkább pl. a Fazekasba (ha oda felveszik), Berzsenyibe, stb. ők

kiesnek előled

2016. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tavaly (négyosztályosra) 99. és 110. volt az utolsó felvett rangsorszáma.

Sok jó suli van Budapesten, sokan mennek inkább a Fazekasba, Eötvösbe, Apáczaiba stb.

2016. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bent vagy... ez olyan egyértelmű...
2016. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Béla1216544 válasza:
Ha ez az ideiglenes lista, akkor 100% hogy bekerülsz. Nálunk olyan is van az osztályban, aki 86. volt az ideiglenes ranglistán. Én 36 voltam az ideiglenesen és 24. a véglegesen. Ami nagyon fontos hogy elsőnek jelöld meg. (Pontosan nem emlékszem, hogy ezt még előtte kell vagy most).
2016. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!