Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinted fölvesznek a Könyves...

Szerinted fölvesznek a Könyves Kálmán Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Központi: 68 pont Hozott: 100 pont Az ideiglenes listán 133. vagyok. 60 diákot vesznek fel. Természetesen a 4.évfolyamos általános tantervűre gondolok.
2016. ápr. 20. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem rakták ki a végleges rangsort?
2016. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, ha sokakat máshova vesznek fel és nem elsőnek jelölték azt az iskolát
2016. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztosan felvesznek.

Egy rokonom elsőnek a Könyvest másodiknak a Károlyit jelölte meg. A károlyi ideiglenes rangsorában a 10. volt amivel bekerült. Viszont most a Károlyi kirakta a végleges listát és nincs ott a neve ami azt jelenti, hogy az általa elsőnek megjelölt helyre felvették. Ez pedig a 4 évfolyamos képzés a Könyvesben. Itt az ideiglenes rangsorban a kétszázvalahanyadik.

2016. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Megnyugodtam
2016. ápr. 22. 14:36
 5/5 anonim válasza:
Én 247. voltam és felvettek. Nem tudom, hogy neked elküldték e már.
2016. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!