Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-n tanítói szakot jelöltem...

Wenda_96 kérdése:

SZTE-n tanítói szakot jelöltem meg, de inkább tanárira szeretnék járni. Idén vagyok végzős, tehát szeptemberben kezdeném az egyetemet. Átjelentkezhetek első félévben anélkül, hogy csúsznék egy félévet?

Figyelt kérdés
Tanítói, tanári, átjelentkezés,továbbtanulás,bonyodalmak
2016. ápr. 20. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Ha szerencséd van akkor igen, adott időszak törvényeitől függ, az is, hogy a váltás fizetős lesz-e.. nem kizárt, hogy új felvit kell majd beadnod egy évvel később..
2016. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eléggé valószínűtlen.
2016. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért valószínűtlen? Szeretnék egy indoklást :)
2016. ápr. 20. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert egészen más a képzés. Tanár szaknál más a pályaalkalmassági, más az érettségi követelmény, ráadásul hosszabb a képzés, és más karon folyik az oktatás.
2016. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!